2019 09 13-15 Moterų nerimas

2019 09 13-15 Moterų nerimas

Kviečiame į savaitgalio atvirą psichoterapinį seminarą apie moterų nerimą su psichologijos profesore ir geštalto psichoterapeute Lise Winther-Jensen iš Danijos.

Lise Winther-Jensen yra gerai žinoma psichologė ir geštalto psichterapeutė Danijoje, 2014 ir 2015 metais viešėjusi ir mūsų institute bei sulaukusi daug dėmesio su seminarais apie moterų nerimą bei pyktį ir ribas. Džiaugiamės, kad Lise ir vėl atvyksta į Lietuvą!

Lise yra parašiusi knygą apie moterų nerimą „Mardžanos sindromas. Moterų nerimas“ danų kalba. Šioje knygoje aptariama šiais laikais aktuali tema, kaip moterys vertina save grožio standartų, kompetencijos, elgesio ar lyties kontekste ir kokie yra patiriami sunkumai išreiškiant save ir siekiant būti savimi bei siekti savo tikslų. Remiantis įvairia grožine literatūra, tokia kaip Džeinės Ostin „Puikybė ir prietarai“ ir Šarlotės Brontė „Džeinė Eir“, aptariami lyčių vaidmenys, šeimos modeliai, asmenybės struktūra istoriniame bei kultūriniame kontekste, siejama su savikontrolės, narcisizmo idėjomis.

Seminaro metu bus aptariami moterų nerimo aspektai ir su jais susijusios temos:

– Nerimas, susijęs su asmeninių norų, pageidavimų išreiškimu ir jų siekimu;
– Nerimą keliančios mintys dėl buvimo „tikra“ moterimi ir bendro nuvertinimo dėl išvaizdos, kompetencijos, lyties ir elgesio baimės;
– Svyravimas tarp visagalybės ir menkumo jausmo;
– Moterų stresas – reakcija į netenkinančias sąlygas;
– Naudingas nerimas – būdas prisitaikyti socialinėje aplinkoje;
– Skirtumai tarp naudingo ir pražūtingo nerimo;
– Lyčių vaidmenys ir visuomenė.

Šis seminaras taip pat padės pažinti savo nerimą ir nesislėpti nuo jo ar už jo.

Seminaras bus vedamas atsižvelgiant asmeniškai į dalyvių pageidavimus ir poreikius – bus orientuojamasi į dalyvių išsakytus patiriamus iššūkius psichoterapijoje, supervizijose ar darbe, konsultuojant moteris. Seminaras kiekvieną dieną prasidės trumpomis paskaitomis apie skirtingus nerimo aspektus, vėliau bus pereinama prie diskusijų. Taip pat Lise pademonstruos darbą su klientais ir suteiks supervizijas dalyvaujantiems seminare dalyviams.

Seminaras vyks anglų kalba, esant pageidavimui su vertimu į lietuvių kalbą.

Seminaro kaina 180 eur.

Registracija elektroninio pašto adresu mokymai@gestaltoterapija.lt arba telefonu +370 698 81194 (Ingrida)