2019 08 29-30 Įvadinis geštalto terapijos seminaras

2019 08 29-30 Įvadinis geštalto terapijos seminaras

Vilniaus Geštalt institutas kviečia į įvadinį seminarą apie geštalto terapiją!

Kam jis skirtas?
– Visiems, besidomintiems ir ketinantiems studijuoti geštalto psichoterapiją;
– Svarstantiems, ar ši psichoterapijos kryptis tinka ir patinka;
– Psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams ir kitų specialybių atstovams, kurie domisi psichoterapijos taikymu ir nori plėsti savo profesines žinias;
– Smalsiems žmonėms, norintiems sužinoti, kas yra geštalto terapija ir kuo ji gali būti naudinga asmeniniame gyvenime.

Apie psichoterapiją galime skaityti daugybę knygų, tačiau nors kartą patys jos nepabandę, taip ir nesužinosime kas ji ir kaip ji veikia. Kviečiame visus į praktinį patyriminį seminarą, kuriame būdami „čia ir dabar“ iš arčiau prisiliesite prie geštalto psichoterapijos. Seminaro metu susipažinsite su esminiais geštalto teoriniais principais, sužinosite, kaip geštalto terapijoje yra suprantama asmenybė, kodėl ši terapija yra itin tinkama tarpasmeninių santykių problemoms spręsti. Sužinosite apie terapijoje naudojamas sąvokas, taikomus metodus, kuo ši terapijos kryptis skiriasi nuo kitų psichoterapijos krypčių. Jums bus išsamiai pristatyta geštalto mokymo programa ir atsakyta į visus iškilusius klausimus. Vadovėlių ir skaidrių čia nebus, tad seminaro dalyviai turės galimybę teoriją išbandyti praktiškai!

Seminaro lektorė:

Brigita Kaleckaitė – Europos psichoterapijos asociacijoje sertifikuota geštalto terapeutė, supervizorė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika, dėsto Vilniaus, Rygos, Baltarusijos ir Tbilisi geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Gruzijoje. Brigita turi ilgametę geštalto terapijos principų taikymo patirtį ne vien su individais, bet ir verslo organizacijose.

Tvarkaraštis:
Ketvirtadienį nuo 17:00 iki 21:00 val.
Penktadienį nuo 09:00 iki 17:00 val.

Seminaro trukmė 12val. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Kaina: 110 EUR, studentams – 75 EUR*.
* Nuolaida taikoma aukštųjų mokyklų studentams iki 26m. Prašome registruojantis nurodyti, kur studijuojate.

VIETŲ SKAIČIUS SEMINARE RIBOTAS. Registracija į seminarą vyksta iki rugpjūčio 10 d. el.paštu: mokymai@gestaltoterapija.lt.

Trumpai apie naują mokymo grupę:
Vilniaus Geštalt institutas kartu su Rygos Geštalt institutu jau septintus metus organizuoja psichoterapijos mokymus Lietuvoje. Šiuo metu yra renkama nauja mokymo grupė Vilniuje. Pirmas grupės užsiėmimas įvyks š.m. spalio mėn . Dalyvių skaičius grupėje – 12 žmonių. Grupės terapeutė bus Brigita Kaleckaitė. Grupė vyks lietuvių kalba.