2019-11-11 Geštalto principai organizacijoje: darbas grupėse

2019-11-11 Geštalto principai organizacijoje: darbas grupėse

Kviečiame į vakarinį seminarą, skirtą susipažinti su geštalto principų taikymu organizacijose.

Dirbdami organizacijose, mes neišvengiamai tampame įvairių grupių nariais. Seminaro metu gilinsimes į tai, kokie yra grupių tipai ir užduotys, kokios gali būti grupės taisyklės ir kam jų reikia. Sužinosite, kas yra grupinė dinamika ir kokios jos stadijos, aptarsime roles grupėje. Atliksime praktinius eksperimentus. Išgirstą teoriją iškart bandysime atsekti realiose seminaro dalyvių darbinėse grupėse, keisimės patirtimi.

Įgytos žinios padės geriau suvokti, kaip, taikant geštalto principus, darbas grupėse galėtų tapti labiau komfortišku ir efektyviu.

Seminaras skirtas organizacijų ir grupių vadovams, personalo valdymo vadovams ir specialistams, visiems besidominantiems organizacinę psichologiją ir/ar geštaltu.

 

Seminarą ves IRENA MEŠKAUSKIENĖ – lektorė, ISM verslo vadybos ir VU teisės magistrė, ugdomojo vadovavimo specialistė ir geštalto praktikė. Turi daugiau kaip penkiolikos metų vadovaujamojo darbo personalo ir projektų valdymo srityse patirtį, daugiau kaip dešimt metų veda vidinius ir išorinius mokymus organizacijoms, daug metų veda organizacijų strateginio planavimo ir individualius ugdomojo vadovavimo (koučingo) sesijas..

 

Renginys vyks lapkričio 11 d. nuo 17:30 iki 20 val. VGI patalpose, Pilies g. 8, Vilniuje.

Renginio kaina 20 Eur. Registracija yra būtina:

Telefono numeris pasiteiravimui +370 687 31178 (Marlena)