2019 10 28-12 09 Seminarų ciklas “Šeši baziniai judesiai kontakte su pasauliu”

2019 10 28-12 09 Seminarų ciklas “Šeši baziniai judesiai kontakte su pasauliu”

Žmogus nuolat atlieka judesius, siekdamas patenkinti įvairiausius savo poreikius – fiziologinius, saugumo, meilės, pripažinimo, saviraiškos ir kitus. Pasirodo, tai, kaip mes judame, lemia tai, kaip mes bendraujame, draugaujame, mylime ir mylimės, siekiame tikslų – beveik visą gyvenimą!

Ruella Frank (JAV) – Somatinių tyrimų centro vadovė, Niujorko Geštalto Terapijos instituto dėstytoja, nuo 1970-ųjų vidurio tyrinėja ankstyvus vaiko kinestetinius procesus ir jų įtaką suaugusiojo gyvenimui. Ji nustatė, kad kūdikystėje susiformuoja šeši baziniai žmogaus judesiai, kurie lydi mus visą gyvenimą. Kiekvienas iš jų turi savo savo psichologinę reikšmę ir funkciją: atsidavimas paviršiui (YIELD), stūmimas (PUSH), siekimas kito (REACH), suėmimas to, ką pasiekei (GRASP), pritraukimas sau (PULL), paleidimas (RELEASING). Šie judesiai kartu egzistuoja kiekvieną akimirką, daro įtaką vienas kitam ir suteikia savitumo ne tik tam, kaip judame, bet ir kaip gyvename, kuriame santykius. Kiekvienas ankstesnis suteikia pagrindą tolesnio judėjimo vystymuisi ir plėtrai.

Kviečiame į keturių praktinių seminarų ciklą susipažinti su bazinių judesių modeliu, susipažinti su savo bazinių judesių “repertuaru” ir ji praplėsti. Seminarų metu judėsime, tyrinėsime, kvėpuosime, eksperimentuosime, stebėsime ir dalinsimės atradimais, o svarbiausia – sužinosime kaip šias žinias integruoti į darbą su klientais ir gyvenimą siekiant geresnio kontakto su savimi ir pasauliu.

Seminaras skirtas psichologams, įvairių krypčių psichoterapeutams, jis taip pat gali būti naudingas tėvams ir visiems, besidomintiems asmenybės ugdymo klausimais.

KUR? Vilniaus geštalto institute, Pilies g. 8, Vilnius
KADA? 18:30 val.- 21:00 val.

10.28 – YIELD – PUSH (atsidavimas ir stūmimas). Šie judesiai įtakoja gebėjimą atsipalaiduoti, pasitikėjimą savimi; esant sutrikimams – nuolatinė kontrolė, įtampa, problemos su ribomis.
11.11 – REACH – GRASP (siekimas ir sugriebimas). Šie judesiai įtakoja troškimus ir siekius (REACH) bei gebėjimą atkakliai siekti tikslo (GRASP).
11.25 – PULL – RELEASE (pritraukimas ir paleidimas). Šie judesiai įtakoja kaip mes priimame tai, kas buvo gauta, kaip gebame džiaugtis ir paleisti, dalintis.
12.09 – Šešių bazinių judesių integravimas į gyvenimą.

Vedančioji:
Natalja Mamedova-Ryčkovė – sertifikuota kūno sąmoningumo ir koučingo specialistė, šiuo metu žinias ir praktiką gilina Geštalto psichoterapijos studijose Vilniaus geštalto institute. Šešių bazinių judesių modelio mokėsi iš šio metodo kūrėjos Ruellos Frank.

KAINA: Vieno seminaro kaina – 25 Euro.
VGI studentams ir absolventams – 15 Euro.
Mokant iš karto už visus 4 seminarus visiems – kaina 80 Euro, o VGI studentams ir absolventams – 50 Euro.

Galima pasirinkti vieną ar keletą sudominusių seminarų.

REGISTRACIJA: mokymai@gestaltoterapija.lt, tel.nr. +370 698 81194 (Ingrida)