2019 11 02-03 Apie netektis ir praradimus – išlaikyti, pykti ar paleisti?

2019 11 02-03 Apie netektis ir praradimus – išlaikyti, pykti ar paleisti?

Kviečiame jus į dviejų dienų seminarą apie netektis ir praradimus bei darbą su klientais, kurie išgyvena santykių pabaigą, skyrybas ar jiems svarbių žmonių mirtis. Praradimai susiję ne tik su kitais žmonėmis, praradimas gali būti ir sveikatos pablogėjimas, liga, jaunystės praradimas, darbo netekimas ar suvokimas, kad ilgai brandinta gyvenimo svajonė taip ir liks neįgyvendinta. Kalbėsime apie viską, ko netekome, ir kokią tai įtaką turi mums šiandien.

Geštalto terapijoje mes teigiame, kad mūsų gyvenimas vyksta cikliškai – visada yra pradžia ir pabaiga, pavasaris ir žiema, rytas ir vakaras. Mūsų gyvenime visi procesai turi pradžią ir pabaigą. Dažniau mes esame įpratę kreipti dėmesį ir sutelkti daug jėgų į pradžią ar veiksmą, ir mažiau laiko skiriame pabaigai, atsisveikinimui, įvykio apmąstymui ar netekties įprasminimui.

Šio seminaro fokusas yra paskutinė kontakto nutraukimo fazė – asimiliacija ar pokontaktis. Kaip ją išgyventi, kaip paleisti ir kaip išgyventi kylančius įvairius jausmus. Kiek ir kaip galiu jausti pyktį? O ką daryti, jeigu nenoriu niekada tai paleisti? Geštalto eksperimentų ir ritualų dėka paleisime senas nuoskaudas, pyksime, tyrinėsime užstrigimus, ir nebūtinai paleisime, tai kas svarbu ar dar ne laikas paleisti – pasiliksime.

Seminaro metu taip pat bus individualios sesijos ar grupinės/individualios supervizijos (pagal poreikį).

Seminarą veda Brigita Kaleckaitė – geštalto terapeutė, supervizorė ir Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika, dėsto Vilniaus, Rygos, Baltarusijos, Maskvos ir Tbilisi geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Gruzijoje. Paskutinius tris metus intensyviai gilinasi į įvairias kūno psichoterapijos kryptis, ko pasekoje, seminarų metu daug dirba su kūno procesais.

Seminaro kaina 135 Eur (16 val.)

Seminaro laikas:
lapkričio 2 diena nuo 9:00 iki 19:00 val.
lapkričio 3 diena nuo 9:00 iki 15:00 val.

Registracija mokymai@gestaltoterapija.lt