2020 03 04 – 05 27 Geštalto principai organizacijose: vadovų ugdymo ir palaikymo programa

2020 03 04 – 05 27 Geštalto principai organizacijose: vadovų ugdymo ir palaikymo programa

Kviečiame organizacijų vadovus registruotis į ilgalaikę vadovų ugdymo ir palaikymo programą! Programą sudaro 12 vakarinių susitikimų nedidelėje grupėje (iki 12 dalyvių).

Kodėl verta dalyvauti šioje programoje?

  • Vadovui rūpi visos organizacijos sėkmė, o kam rūpi pats vadovas? Ar dažnas vadovas moka pasirūpinti savimi? Profesinės ir etinės ribos neleidžia aptarti tam tikrų rūpimų klausimu su savo pavaldiniais ir kolegomis. Šioje grupėje, saugioje, konfidencialioje ir atviroje aplinkoje, galėsite pasidalinti tuo, kas labiausiai rūpi, užbėgsite už akių „perdegimo sindromui“.

 

  • Aiškesniam situacijos matymui reikia atsitraukti ir pažvelgti į ją iš šalies. Kitų žmonių nuomonė padeda atrasti naujus požiūrio kampus. Grupėje gausite grįžtamąjį ryšį iš kolegų, galinčių pasidalinti patirtimi bei išgyvenimais.

 

  • Kartais, užlipus ant aukščiausio kopėčių laiptelio, pamatome, kad kopėčios atremtos ne į tą sieną. Kaip saugiai išgryninti savo troškimus, nepakenkiant karjerai ir įvaizdžiui? Kaip įsisąmoninti savo elgesio modelius, vadovavimo stilių, o esant norui – juos keisti? Apie visa tai kalbėsime grupėje.

 

Programa ypač naudinga, jei norite įgyti daugiau vadovavimo patirties, turite sunkumų valdymo srityje, esate vienintelis vadovas įmonėje ar jums reikia palaikymo profesinėje srityje.

Grupę moderuoja lektorė Irena Meškauskienė ir ko-lektorė Giedrė Mateikienė, turinčios patirties valdymo, organizacijų psichologijos, personalo valdymo ir geštalto terapijos srityse. Programos mentorė VGI vadovė ir geštalto psichoterapeutė Brigita Kaleckaitė. Daugiau apie lektores skaitykite čia: https://gestaltoterapija.lt/grupes/

Grupė skirta mažų ir vidutinių įmonių vadovams, didelių įmonių įvairių padalinių vadovams, kitiems asmenims, besidomintiems vadyba ir organizacine psichologija.

Programa vyks nuo 2020 kovo 04 dienos iki gegužės 27 dienos (12 vakarų). Kartą per savaitę trečiadieniais, nuo 17.30 iki 20.30 val. (3 val.) VGI patalpose.

Visos programos kaina –  540 eur. Yra galimybė mokėti dalimis. Telefonas pasiteiravimui 8 688 34530, Marlena.

Prašome užpildyti registracijos anketą: