fbpx
 

2020-10-07 Geštalto principai organizacijose: ilgalaikė vadovų ugdymo ir palaikymo programa

2020-10-07 Geštalto principai organizacijose: ilgalaikė vadovų ugdymo ir palaikymo programa

 

Kviečiame organizacijų vadovus registruotis į ilgalaikę vadovų ugdymo ir palaikymo programą! Ši programa vyksta remiantis geštalto principais.

Programą sudaro 12 vakarinių susitikimų nedidelėje grupėje (iki 12 dalyvių).

Panašią programą organizuojame jau trečią kartą ir džiaugiamės teigiamais dalyvių atsiliepimais.

Kodėl verta dalyvauti šioje programoje?

  • Pandemijos laikotarpiu išryškėjo, jog vadovui dabar labai svarbu turėti ne tik bazines psichologines žinias, bet ir geriau suprasti savo ir kitų jausmus, prašyti pagalbos ir palaikyti vieni kitus. Šių įgūdžių turėjimas leidžia geriau pasirūpinti tiek kitais, tiek savimi. Įprasta, kad vadovui rūpi visos organizacijos žmonės ir rezultatai, tačiau kam rūpi pats vadovas? Profesinės ir etinės ribos neleidžia aptarti tam tikrų rūpimų klausimų su savo pavaldiniais ir kolegomis. Šioje grupėje įgysite psichologinių žinių ir įgūdžių, saugioje ir atviroje aplinkoje galėsite pasidalinti tuo, kas jums labiausiai rūpi, užbėgsite už akių „perdegimo sindromui“ ir gausite kitų vadovų rekomendacijas.

 

  • Aiškesniam situacijos matymui reikia atsitraukti ir pažvelgti į ją iš šalies. Kitų žmonių nuomonė padeda atrasti naujus požiūrio kampus. Grupėje gausite grįžtamąjį ryšį iš kolegų, galinčių pasidalinti patirtimi bei išgyvenimais. Ankstesnių grupių dalyviai ypač vertino šį programos aspektą – minėjo, kad skirtingų sričių vadovų problemų matymas labai praplėtė jų suvokimo ribas.

 

  • Kaip saugiai išsigryninti savo troškimus, nepakenkiant karjerai ir įvaizdžiui? Kaip įsisąmoninti savo elgesio modelius, vadovavimo stilių, o esant norui – juos keisti? Apie visa tai diskutuosime gupėje, moderuojant profesionaliai lektorei.

 

Programa ypač naudinga, norint tobulinti vadovavimo įgūdžius, jei šiuo momentu turite sunkumų valdymo srityje, arba esate vienintelis vadovas įmonėje ir jums reikia palaikymo profesinėje veikloje. Grupės metu vyksta diskusijos, paskaitos, atvejų analizės, individualios sesijos, eksperimentai ir aptariamos tam tikros grupei aktualios temos. Grupėje dirbama pagal geštalto psichoterapijos principus.

Grupę moderuoja lektorė Irena Meškauskienė, turinti patirties valdymo, organizacijų psichologijos, personalo valdymo ir geštalto terapijos srityse. Programos mentorė VGI vadovė Brigita Kaleckaitė. Daugiau apie lektores skaitykite čia: https://gestaltoterapija.lt/gestalto-principai-organizacijose/.

Grupė skirta mažų ir vidutinių įmonių vadovams, didelių įmonių įvairių padalinių vadovams, kitiems asmenims, besidominantiems vadyba ir organizacine psichologija.

Grupės susitikimai vyks nuo 2020 spalio 07 d. iki gruodžio 22 d. Viso trukmė 12 vakarų. Susitikimų dažnumas: kartas per savaitę, trečiadienis, nuo 17.30 iki 20.30 val. (3 val.) instituto patalpose, adresu Pilies g. 8, Vilnius. Jei atsiras apribojimų dėl Covid-19, grupės darbas bus perkeltas į online aplinką.

 

Visos programos kaina – 540 eur.

Yra galimybė mokėti 3 dalimis.

Telefonas pasiteiravimui 8 688 34530, Marlena.

Kviečiame užpildyti registracijos anketą: