fbpx
 

2020-10-06 Geštalto principai organizacijose: ilgalaikė finansų vadovų ir specialistų ugdymo ir palaikymo programa

2020-10-06 Geštalto principai organizacijose: ilgalaikė finansų vadovų ir specialistų ugdymo ir palaikymo programa

 

Kviečiame finansų srities profesionalus – finansininkus, auditorius, buhalterius, analitikus ir pan. dalyvauti ilgalaikėje ugdymo ir palaikymo grupėje. Ši grupė vyksta remiantis geštalto principais.

Kodėl specializuota grupė būtent finansų srities profesionalams?

Jei Jūs dirbate finansų srityje, tikriausiai mokate  kritiškai mąstyti ir spręsti problemas, esate atidus ir atsakingas, nes žinote, kad net smulkiausia klaida gali turėti nemenkų pasekmių įmonės veiklai ir jos tęstinumui. Nestabili situacija rinkose, griežti terminai, nuolat besikeičiantys įstatymai ir mokesčiai neleidžia atsipalaiduoti ir reikalauja operatyviai rasti tinkamus sprendimus, prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių. Kasdieniai iššūkiai reikalauja ne tik profesionalumo, bet ir emocinio susitelkimo, pareigingumo. Didelė atsakomybės našta kelia stresą, blokuojantį racionalų mąstymą, kelia susierzinimą ir pyktį, trukdo bendravimui su kolegomis ir artimaisiais. Atsiranda nuovargis, emocinis išsekimas ir nepasitikėjimas savimi, užgęsta kūrybingumas, o kažkada mylimas darbas tampa nebemielas. Nelaukit, kol tai atsitiks!

Jei norite:

  • lengviau reaguoti į stresą ir sumažinti jo poveikį;
  • geriau suprasti save, savo emocijas ir elgesio motyvus;
  • laisviau priimti pokyčius ir kūrybiškiau prisitaikyti prie nuolat kintančių aplinkybių;
  • aiškiau, drąsiau ir atviriau reikšti savo mintis bei jausmus, susikalbėti su kitais;
  • išmokti naujų elgesio formų, leidžiančių atsiskleisti asmenybės unikalumui, kūrybiškumui;
  • įžvelgti naujas galimybes, pastiprinti pasitikėjimą savimi ir kitais žmonėmis.

Tada ši programa yra Jums!

Kas yra ilgalaikė ugdymo ir palaikymo programa?

Tai ypatingai efektyvus būdas pažinti save per santykį su kitais žmonėmis. Palaikančios aplinkos dėka yra lengviau dalintis sunkumais, susitikti su savo baimėmis, rizikuoti, žengti už komforto zonos ribų, mokytis vieniems iš kitų. Žinias ir įgautą patirtį pritaikysite realiame gyvenime. Užsiėmimų metu vyksta paskaitos, pratimai, eksperimentai, aptarimai, atvejų analizės, individualios sesijos. Grupėje dirbama pagal geštalto psichoterapijos principus. Dirbame su grupės dalyviams aktualiomis temomis, tokiomis kaip darbiniai ir asmeniniai santykiai, profesijos iššūkiai, sunkios emocijos ir kt.

Grupę moderuoja lektorė Natalija Mamedova-Ryčkovė – geštalto psichoterapijos praktikė (Vilniaus geštalto institutas), organizacinės psichologijos specialistė (Psichologijos akademija), sertifikuota kūno sąmoningumo (Maskvos geštalto institutas) ir koučingo specialistė (ICTA, ICU). Natalja sukaupė turiningą vadovavimo ir lyderystės patirtį daug metų dirbdama finansų direktore stambiose tarptautinėse įmonėse. Išgyvenusi perdegimą, ji žino, su kokiais emociniais sunkumais susiduria profesionalai versle. Integravus asmeninę patirtį, geštalto psichoterapijos praktiką bei kūno terapijos išmintį, yra pasiruošusi dalintis savo atradimais. Šiuo metu Natalja konsultuoja suaugusius ir poras, veda seminarus, savęs pažinimo ir asmeninio augimo grupes, dėsto būsimiems koučingo specialistams. Nuolat gilina žinias ir kelia kvalifikaciją, studijuoja VU Medicinos fakultete Menų terapijos magistrantūroje.

Programos mentorė VGI vadovė Brigita Kaleckaitė.

Programą sudaro 12 vakarinių susitikimų nedidelėje grupėje (iki 12 dalyvių). Grupės susitikimai vyks nuo 2020 spalio 06 d. iki gruodžio 22 d. Susitikimų dažnumas: kartas per savaitę, antradienias, nuo 17.30 iki 20.30 val. (3 val.) instituto patalpose, adresu Pilies g. 8, Vilnius. Jei atsiras apribojimų dėl Covid-19, grupės darbas bus perkeltas į online aplinką.

 

Visos programos kaina – 540 eur

Yra galimybė mokėti 3 dalimis.
Telefonas pasiteiravimui 8 688 34530, Marlena.

Kviečiame užpildyti registracijos anketą: