fbpx
 

2020 11 18 Geštalto psichoterapijos grupė online

2020 11 18 Geštalto psichoterapijos grupė online

Kviečiame jus į geštalto psichoterapijos grupę online, kuri prasideda lapkričio 18 d., kiekvieną trečiadienį nuo 18:30 iki 21:30 val.
📍Grupė skirta savęs pažinimui ir bendravimo įgūdžių lavinimui. Tai psichoterapinė grupė, norintiems pažinti save santykyje su kitais, gauti palaikymą, gauti grįžtamąjį ryšį ir dalintis su kitais.
Uždara grupė – tai puikus resursas, įkvepiantis, pripildantis, suteikiantis palaikymą.
Tai – saugi eksperimentinė, kūrybinė erdvė, kurioje atsiskleidžia visos mūsų pusės, galime pamatyti save kitu kampu, atpažinti savo elgsenos šablonus santykyje su kitais, juos įsisąmoninti ir galbūt net pabandyti kažką kitaip nei esame įpratę.
Kiekvienas grupės narys yra svarbus resursas, pagalbininkas ir atspindys. Grupės metu dalyviai galės įgyti patirties, bendravimo įgūdžių bei savipagalbos instrumentų.
Geštalto terapija yra į santykį orientuota terapijos kryptis, kuri apjungia savyje tris pagrindines filosofijos kryptis, taip vadinamas „tris pagrindines Geštalto kolonas“, tai – lauko teorija, fenomenologija ir dialogas.
Žmogaus patyrimas yra tyrinėjamas iš to žmogaus perspektyvos tam tikrame kontekste, čia nebandoma interpretuoti kito žmogaus patyrimo, o kalbama apie tai kas matoma ir akivaizdu. Svarbu santykis, kas vyksta tarp susitikusių žmonių.
Autentiškas kontaktas su kitais, kūrybiškas prisitaikymas prie naujos gyvenimo situacijos ir savo įpročių bei pasipriešinimo mechanizmų suvokimas yra pagrindinė medžiaga darbui geštalto terapijos sesijų metu. Geštalto terapija nenustatinėja žmonėms diagnozių, o į kiekvieną gyvą būtybę žvelgia kaip į unikalią visumą.
📌 I N F O R M A C I J A
✅ Dalyvauti gali visi norintys ir turintys 18 metų.
✅ Grupė vyks 3 mėnesius (su galimybe tęsti).
✅ VGI mokymo programos dalyviams užskaitomos grupinės terapijos valandos į bendrą mokymo programą.
✅ Grupės dalyvių skaičius ribotas.
🗣 Grupę veda AGNĖ DIČIŪTĖ, geštalto psichoterapeutė, vienintelė sertifikuota
sąmoningo šokio “5 Ritmai” mokytoja Lietuvoje (5Rhythms® SWEAT Spaceholder), ypatingą dėmesį skirianti darbui su kūnu, psichosomatika, apjungdama geštalto terapiją su sąmoningo judesio, kūno bei kūrybinėmis technikomis. Agnė šiuo metu gyvena Italijoje, daugiau nei 7 metus dirba su žmonėmis individualiai bei veda grupes įvairiose pasaulio šalyse. Agnė gyvena gamtoje, domisi muzika, aromaterapija, jodinėja, praktikuoja jogą, meditaciją. Konsultuoja lietuvių, anglų ir italų kalbomis.
📌 Vieno užsiėmimo kaina – 25 Eur
Užsiėmimo trukmė – 3 val.
Užsiėmimai vyks online Zoom aplinkoje.
Laikas – kiekvieną trečiadienį nuo 18:30 iki 21:30 val.
Dalyvauti būtina bent 4 kartus iš eilės. Mokama iš karto už keturis vakarus (susirgus mokestis perkeliamas į kitą vakarą).
📌 Gavę jūsų registraciją, iš karto su jumis susisieksime. Užregistruoti dalyviai turės nemokamą ~15 minučių pokalbį online su lektore.
Registracija:
📧 el.paštu info@gestaltoterapija.lt
📞 tel.nr. 862944263 Kornelija