fbpx
 

2020 11 28 seminaras „Biblioterapijos metodai geštalto psichoterapijoje”

2020 11 28 seminaras „Biblioterapijos metodai geštalto psichoterapijoje”

  • Kokia knyga iš jūsų lentynos geriausiai apbūdintų jus, jūsų dabartinį gyvenimo etapą?
  • Kokią gyvenimo istoriją apie jus papasakotų jūsų mėgstamiausios knygos?
  • Ar žinote kaip ugdyti sąmoningą skaitymą?
  • O gal kada kilo mintis parašyti knygą?
Atsakymų į šiuos ir daugelį kitų klausimų, kviečiame drauge ieškoti teoriniame-praktiniame seminare „Biblioterapija ir geštalto psichoterapija” 2020 11 28 d.
Biblioterapija dažnai suprantama pakankamai siauriai, todėl jos didžiulis potencialas lieka neišnaudotas. Geštalto terapijoje reflektyvus skaitymas ir kūrybinis rašymas tampa ekspermentiniais ir dialogą skatinančiais gestalt metodais bei technikomis. Knygų bei tekstų įvairovė leidžia dirbti su įvairaus amžiaus klientais, visomis įmanomomis temomis. Knyga gali tapti geštalto terapeuto įrankiu, leidžiančiu prakalbinti žmogaus esmę, atskleisti jo vidinius klodus, rasti resursus gijimui, kūrybai, savęs pažinimui.
Kviečiame į biblioterapinę kelionę, nuo parašyto, išsakyto žodžio iki jausmo ir esmės.
Skaitysime, rašysime, kursime ir gilinsimės į save.
Geštalto terapija pasižymi holistiniu požiūriu ir tyrinėja žmogų per penkių pagrindinių tarpusavyje susijusių dimensijų – fizinės, emocinės, intelektualinės, socialinės ir dvasinės – sąveiką. Per šią prizmę pažvelgsime ir į skaitymą bei rašymą.
Seminare teorija derinama su praktinėmis užduotimis ir eksperimentais, bus klausimų bei diskusijų sesijos.
Seminaras skirtas geštalto terapeutams, geštalto mokymo programų dalyviams, psichologams, socialiniams darbuotojams, kitų psichoterapijos krypčių atstovams, besidomintiems skaitymo bei rašymo fenomenu.
Seminaro lektorė:
Daiva Žukauskienė EAGT, LGA narė, geštalto psichoterapeutė, psichikos sveikatos specialistė, pedagogė. Daiva specializuojasi ir turi daug patirties dirbant su tarpusavio santykių problemomis, psichikos sutrikimais ir ligomis. Daiva domisi biblioterapija bei emocinio intelekto ugdymu, veda geštalto terapijos ir bibilioterapijos grupes.
Seminaras vyks:
Online, zoom platformoje.
Prisijungimą atsiųsime užsiregistravusiems.
Lapkričio 28 d., 10:00 – 18:00 val.
Kaina: 120 eur.
Registracija:
info@gestaltoterapija.lt,
tel. nr. + 370 62944263 Kornelija