fbpx
 

DĖSTYTOJAI

Džiaugiamės, kad šiais metais mūsų institute dėsto net 14 sertifikuotų geštalto terapeutų iš 8 šalių – Lietuvos, Latvijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos, Prancūzijos, Rusijos ir Baltarusijos!

Brigita Kaleckaitė (Lietuva) – Vilniaus ir Rygos geštalt institutų dėstytoja, sertifikuota geštalto terapeutė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė, personalo valdymo konsultantė, vertėja ir gidė. Brigita taip pat turi Europos psichoterapeuto sertifikatą (ECP), konsultuoja žmones individualiai ir veda terapines grupes. Geštalto terapija domisi nuo 2004 m., mokėsi Rygos ir Hamburgo geštalt institutuose, dalyvavo tarptautinėse GATLA vasaros stovyklose, 2012 m. sėkmingai baigė supervizorių mokymo programą Sankt Peterburgo geštalt institute. Mėgsta teatrą, muziką, slidinėti, keliauti ir bendrauti, laisvai kalba rusų, anglų ir vokiečių kalbomis. Brigita veda mokymus Lietuvoje, Latvijoje, Gruzijoje ir Rusijoje, gyveno ir dirbo Latvijoje, Švedijoje ir Danijoje.

Tatjana Velenta (Latvija/Baltarusija) – Rygos geštalt instituto direktoriaus pavaduotoja, dėstytoja ir supervizorė (Paryžiaus geštalt mokyklos sertifikatas), geštalto terapeutė (Maskvos geštalt instituto sertifikatas), šeimos psichoterapeutė, psichologijos mokslų daktarė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė, Latvijos geštalto terapijos asociacijos narė. Tatjana dirba su šeimomis ir poromis, yra išleidusi knygą apie šeimos psichoterapiją rusų kalba.

Nikolajus Ščerbakovas (Latvija) – Rygos geštalt instituto dėstytojas, supervizorius, gydytojas-psichiatras, psichoterapeutas. Nikolajus jau apie dvidešimt penkis metus dirba psichiatru Rygoje ir virš dešimt metų geštalto terapeutu.

Daiga Auzina (Latvija) – psichologė, geštalto terapeutė. Terapijoje aktyviai gilinasi į kūno pojūčius, judesius, šokį. Domisi joga, gimnastika, relaksacija ir meditacijomis.

Manon van Woensel (Prancūzija) – žymi Prancūzijoje psichologė, geštalto terapeutė ir supervizorė.

Natalija Olifirovič (Baltarusija) – psichologė, geštalto terapeutė, supervizorė, Baltarusijos geštalto instituto prorektorė.

Jelena Petrova (Rusija) – žymi Rusijos psichologė, sertifikuota geštalto psichoterapeutė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Psichoterapijos srityje dirba nuo 1992 metų, ji yra geštalto instituto Sankt Peterburge direktorė.

Tatyana Gurijeva (Baltarusija) – geštalto terapeutė, supervizorė, aktyviai specializuojasi kūno terapijoje.

Artūras Dombrovskis (Latvija) – Rygos geštalt instituto direktorius, dėstytojas ir supervizorius, geštalto terapeutas (Paryžiaus geštalt mokyklos sertifikatas), psichologijos mokslų daktaras (Vienos psichoterapijos universitetas), Europos psichoterapijos asociacijos narys, Europos geštalto terapijos asociacijos narys, Latvijos psichoterapeutų etikos komisijos pirmininkas bei kitų įvairių organizacijų narys. Labiausiai Artūras didžiuojasi tuo, kad jam teko mokytis pas garsų Prancūzijos psichoterapeutą Serge Ginger. S.Ginger taip pat labai daug prisidėjo prie Rygos Geštalt instituto įsteigimo ir vystymo, atvykdavo vesti seminarus ir supervizijas. Šiuo metu Artūras aktyviai prisideda prie geštalto terapijos vystymo ir populiarinimo Latvijoje, Europoje ir Gruzijoje, veda įvairius mokymus Latvijoje, Rusijoje, Lietuvoje ir Gruzijoje.

Glenn Ditlev Rolfsen (Norvegija) – Norvegijos geštalt instituto dėstytojas, geštalto terapeutas ir supervizorius. Aktyvus Europos geštalto terapijos asociacijos narys ir jau trys metai yra šios asociacijos Etikos komisijos narys. Nuo 2006 iki 2009 metų buvo Norvegijos geštalto terapijos asociacijos prezidentas.

Solvita Vektere (Latvija) – Rygos geštalt instituto dėstytoja, psichoterapeutė (Maskvos geštalto mokykla), sertifikuota supervizorė (Paryžiaus geštalto mokykla), psichologijos mokslų magistrė, baltų kalbų filologė.

Lise Winther-Jensen (Danija) –  garsi Danijos psichologė, dėstytoja, geštalto terapeutė ir supervizorė.

Baiba Pumpina (Latvija) – psichologė, geštalto terapeutė, baigė supervizorių mokymo programą Sankt Peterburgo geštalto institute.

Irena Goluba (Latvija) – socialinė psichologė, virš 15 metų patirtį turinti geštalto terapeutė (Paryžiaus ir Sankt Peterburgo geštalto mokyklos), supervizorė (Paryžiaus geštalto mokykla).

Helena Kallner (Švedija) – Stokholmo geštalt instituto dėstytoja. Ji mokėsi geštalto Metanojos institute (Didžioji Britanija) ir gilinosi į geštalto terapiją, kūno terapiją bei psichosomatiką pas Ruelą Frank, garsią psichoterapeutę iš Niujorko (JAV).