Grupės

Patyriminės grupės personalo valdymo vadovams ir specialistams

 

 Ilgalaikė žmogiškųjų išteklių vadovų ir specialistų palaikymo programa, skirta visų lygių personalo vadovams ir specialistams.

 

Patyriminė grupė – tai konfidenciali, saugi ir atvira vieta susitikti tiems, kuriems svarbi profesinio ir asmeninio gyvenimo darna ir profesinių ir asmeninių santykių kokybė. Patyriminėje grupėje kartu atkursime realaus gyvenimo modelius ir panagrinėsime tai, kas labiausiai rūpi ir skauda.

 

Ką duos dalyvavimas šioje grupėje?

 

  • Tai puiki galimybė gauti grįžtamąjį ryšį iš žmonių, išgyvenusių panašių situacijų ir galinčių pasidalyti ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir realiais asmeniniais išgyvenimais, suvokimu, potyriais. Ir ne bet kaip – o saugioje, nevertinančioje aplinkoje, kuria pasirūpins grupės vadovės.

 

  • Turėsime realią galimybę išgirsti ir išgyventi kitų potyrius.

 

  • Pamatysime save iš šalies – pasitelkdami įvairias technikas turėsime galimybę pamatyti neįsisąmonintus elgesio modelius, o esant norui mokysimės juos keisti.

 

  • Gausime palaikymą ir priėmimą – tikime, kad grupė, turėdama aiškias, savo nusistatytas dalyvavimo taisykles, sukurs saugią, palaikančią ir priimančią atmosferą, kurioje kiekvienas galės atsiskleisti pagal poreikį. Tai puiki galimybė tiek gauti palaikymą ir priėmimą, tiek pačiam priimti ir palaikyti kitą.

 

Vedėjos:

 

BRIGITA KALECKAITĖ – Vilniaus geštalto instituto vadovė, geštalto terapeutė ir supervizorė, personalo valdymo konsultantė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika ir dėsto Vilniaus, Rygos, Baltarusijos, Maskvos ir Tbilisi geštalto institutuose, veda mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Gruzijoje. Nuolatos kelia kvalifikaciją, mokėsi ir mokosi pas įvairių šalių geštalto psichoterapeutus, dabar studijuoja  ir gilinasi į kūno psichoterapijos kryptį – bioenergetinę analizę Madride (Ispanija).

 

GIEDRĖ MATEIKIENĖ – VU organizacinės psichologijos magistrė, personalo valdymo konsultantė, ugdomojo vadovavimo specialistė ir geštalto praktikė (Vilniaus geštalto instituto penktųjų studijų metų studentė). Vadovavo įvairioms darbo grupėms, vedė mokymus, koordinavo personalo valdymo projektus tiek privačiajame, tiek valstybiniame sektoriuje. Kaip ekspertė dalyvauja formuojant Lietuvos švietimo įstaigų vadovų kompetencijų ir veiklos vertinimo strategiją, atlieka vadovų kompetencijų vertinimus. Nuolat kelia kvalifikaciją mokymuose, gilinasi į efektyvaus vadovavimo, darbo su grupėmis, kūno sąmoningumo ir judesio lavinimo sritis.

 

IRENA MEŠKAUSKIENĖ – lektorė, ISM verslo vadybos magistrė (verslo administravimo vadovams magistrantūros studijos), VU teisės magistrė, ugdomojo vadovavimo specialistė ir geštalto praktikė (Vilniaus geštalto instituto penktųjų studijų metų studentė). Turi daugiau kaip penkiolikos metų vadovaujamojo darbo personalo ir projektų valdymo srityse patirtį, daugiau kaip dešimt metų veda vidinius ir išorinius mokymus organizacijoms, daug metų veda organizacijų strateginio planavimo mokymus ir individualius ugdomojo vadovavimo (koučingo) sesijas. Nuolat kelia kvalifikaciją, gilinasi į lyderystės, darbo su grupėmis, taikomosios organizacijos psichologijos ir darbuotojų ugdymo sritis.

 

Bendra informacija apie grupę:

Dalyvių skaičius – iki 12. Grupė uždara, nauji dalyviai nepriimami. Nerekomenduojame toje pačioje grupėje dalyvauti kolegoms iš vienos organizacijos.

 

Trukmė – 12 savaičių. Susitinkama kartą per savaitę, pavakare. Patartina dalyvauti visuose susitikimuose, nes tai turi tiesioginės įtakos ne tik pačiam dalyviui, bet ir visai grupei.

 

Renkames trečiadieniais, nuo 17.30 iki 20.30 val. VGI patalpose, Vilniuje.

 

spalio 2 d. veda Irena Meškauskienė ir Brigita Kaleckaitė

spalio 9 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

spalio 16 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

spalio 23 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

spalio 30 d. veda Irena Meškauskienė ir Brigita Kaleckaitė

lapkričio 6 d. veda Irena Meškauskienė ir ir Brigita Kaleckaitė

lapkričio 13 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

lapkričio 20 d.  veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

lapkričio 27 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

gruodžio 4 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

gruodžio 11 d. veda Irena Meškauskienė ir Giedrė Mateikienė

gruodžio 18 d. veda Irena Meškauskienė, Giedrė Mateikienė, Brigita Kaleckaitė

 

Lektores Ireną ir Giedrę supervizuos VGI vadovė Brigita Kaleckaitė.

 

Kaina už visą seminaro trūkmę – 600 eur (galimybė mokėti 3 dalimis).

 

Prašome užpildyti registracijos anketą: