fbpx
 

REGISTRACIJA

Registracija į bazines grupes Vilniuje ir Klaipėdoje 2020-2021 m. BAIGTA. Galima preliminariai registruotis į 2021-2022 m. bazinę grupę Vilniuje. 

Norėdami mokytis Vilniaus geštalt institute turite atlikti keletą žingsnių:

1 žingsnis: Registracijos anketos užpildymas.

Prašome užpildyti registracijos anketą. Vilniaus geštalt instituto mokymo programoje gali mokytis psichologijos, medicinos, slaugos, humanitarinį (filosofijos, teologijos), pedagoginį bei socialinių mokslų aukštajį išsilavinimą įgiję asmenys. Priimant į studijas, pirmenybė teikiama psichologijos, medicinos, slaugos išsilavinimą įgijusiems asmenims, taip pat koučeriams, verslo lektoriams ar kitokio pobūdžio mokymus/konsultacijas teikiantiems asmenims bei asmenims, įgijusiems magistro laipsnį.

 

        

Jeigu anketa neatsidaro arba Jums dėl kokių nors priežasčių nepavyksta jos užpildyti, kreipkitės į mokymo programos koordinatorę Ingridą Osinaitę el. paštu mokymai@gestaltoterapija.lt arba telefonu +370 698 81194.

Svarbu: priimant į studijas atsižvelgiame į registracijos eilliškumą, išsilavinimą bei darbo pobūdį.

2 žingsnis:

Gavę Jūsų užpildytą anketą, susisieksime telefonu arba el. paštu.

Taip pat kviesime į vieną iš įvadinių seminarų (dalyvavimas įvadiniame seminare vietos bazinėje grupėje dar negarantuoja).

Įvadinio seminaro tikslas yra suteikti Jums galimybę praktiškai susipažinti su geštalto terapija, penkerių metų trukmės mokymo programa. O kartu mums tai yra puiki proga šiek tiek pažinti Jus. Jei gyvenate ne Lietuvoje arba jau esate mokęsi geštalt terapiją kitose mokyklose, įvadiniame seminare galite nedalyvauti, tačiau tokiu atveju būtinas asmeninis pokalbis su Brigita Kaleckaite.

3 žingsnis: Sutarties sudarymas.

Po įvadinio seminaro susisieksime su Jumis ir aptarsime sutarties sudarymo galimybes.