VGI KONSULTACIJŲ CENTRAS

Džiugiai pranešame, kad Vilniaus geštalt institute nuo šiol teikiame ir konsultavimo paslaugas. Konsultacijų centre dirba profesionalūs geštalto terapeutai bei vyresnių kursų studentai siekiantys geštalto terapeuto kvalifikacijos.

Vilniaus geštalt instituto konsultacijų centre teikiamos paslaugos tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek norintiems konsultuotis individualiai, tiek poroje. Specialistams yra galimybė gauti supervizijas.

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją, kreipkitės el. paštu mokymai@gestaltoterapija.lt arba telefonu 8 698 81194 (Ingrida)

Mūsų konsultacijų centro komanda

Saule
Psichologė, geštalto terapijos praktikė

Individualiai konsultuoju suaugusius, turinčius emocinių, elgesio, tarpasmeninių santykių ir šeimyninio gyvenimo sunkumų, valgymo sutrikimų. Taip pat tuos, kurie domisi asmeniniu augimu bei siekia geriau pažinti save. Itin domiuosi darbu su sapnais ir psichosomatika.

Pasirinkau geštalto psichoterapiją, nes ji skatina aktyvų buvimą kartu su klientu, suteikdama galimybę įsisąmoninti, kaip mes sukuriame savo gyvenimus. Kartu ji atveria galimybę pokyčiams teigdama, jog visuomet yra galimybė spręsti ir rinktis, prisiimant atsakomybę už savo veiksmus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Psichikos sveikatos specialistė, geštalto terapijos praktikė, Vilniaus geštalt instituto mentorė

Specializuojuosi ir turiu daug patirties dirbant su priklausomybėmis, tarpusavio santykių problemomis, psichikos sutrikimais ir ligomis. Man įdomios savęs pažinimo temos bei motyvaciniai pokalbiai. Savo darbe derinu dialogo principus su psichodramos ir terapinio eksperimento metodais.

Geštalto psichoterapija man patraukli idėja, jog dabartį reikia išgyventi čia ir dabar.

Konsultuoju lietuvių ir rusų kalbomis.

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją, kreipkitės el. paštu mokymai@gestaltoterapija.lt arba telefonu 8 698 81194 (Ingrida)